Reklama

Be Pretty Fair – święto kobiet w listopadzie pod patronatem Ageless

banerek-ageless-bepretty

Interesujesz się zdrowym trybem życia, pielęgnacją ciała, a może nowinki ze świata mody są Twoją pasją? Już niedługo każda kobieta odnajdzie to, na czym najbardziej jej zależy – na Targach Branż Kobiecych „Be Pretty Fair” w Krakowie.

Be Pretty Fair to nowa, unikatowa impreza na krakowskiej mapie wydarzeń. Jest skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku i o różnym statusie majątkowym, ale bez wyjątku zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż.

Jak powiedziała organizatorka wydarzenia i dyrektor zarządzający w firmie Com Creation, Anita Kijanka – Be Pretty Fair to wydarzenie dla wszystkich pań, które czują się kobietami aktywnymi, ciekawymi nowości ze świata kobiet. Mogę zdradzić, że wystawcy przygotowali liczne oferty specjalne, dostępne wyłącznie podczas targów

Koncepcja targów Be Pretty Fair narodziła się dzięki sukcesowi projektu Wenusjanki – cyklowi popularnych spotkań adresowanych w całości do kobiet.

– W ciągu półtora roku w ramach Wenusjanek w pięciu miastach w Polsce odbyło się kilkanaście spotkań, w których wzięło udział ponad 2500 kobiet. Dzięki Wenusjankom wiemy, że jest zapotrzebowanie na takie wydarzenie, jak Be Pretty Fair – dodaje Anita Kijanka.

Redakcja Ageless zaprasza na wydarzenie już 15 listopada w krakowskim ICE Kraków Congress Center, od godziny 12 do 18, by wspólnie odkryć mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem.

Wstęp: 5 zł

Więcej informacji na: krakow.beprettyfair.pl

Komentarze